נגישות

בס"ד
09-7454167
דבר היו
09-7454167

דבר היו"ר

meirתושבי רעננה היקרים,

במסגרת המאמצים לשדרוג השירות לטובת הציבור, והצורך לספק מידע עדכני ורלוונטי ברוח הזמן והסטנדרטים הגבוהים ביותר, חברה קדישא גחש"א ברעננה ביצעה מהפכה בשירותי מחשוב הקבורה ומציעה מעתה גם שירותים מקוונים.

אתר האינטרנט הינו תוספת חשובה במערך השירותים האיכותיים והמתקדמים שמספקת החברה, שמטרתם לסייע ולעזור ברגישות מרבית למשפחות מרגע ההודעה על פטירת מי מיקיריהן, בכדי להקל עליהן ככל הניתן בשעתן הקשה.

הנהלת החברה עושה כל מאמץ ומשקיעה מחשבה רבה בשיפור השירות ובכל נושא אחר שבטיפולה.

בשנה וחצי האחרונות הרחבנו ופעלנו רבות לשיפור התשתיות ושדרוג בתי העלמין, הישן ברחוב קלאוזנר והחדש בכפר נחמן.

בתקופה זו הושקעו משאבים רבים בטיפוח החזות החיצונית של בתי העלמין. אנו מקפידים במיוחד על הניקיון, גיזום העצים וטיפוח הדשא, צמחי הנוי והשיחים. בחלקת הילדים חיזקנו ושיפרנו את התשתיות והוצבו ספסלים לרווחת הציבור, המאפשרים התייחדות נוחה, שקטה ואינטימית. בכניסה לבית העלמין התקנו שולחנות בכדי לאפשר למשפחות החפצות בכך להגיש כיבוד באירועי אזכרה.

פעלנו רבות להבטיח התמצאות קלה למבקרי בתי העלמין. הצבנו שלטים, מפות הכוונה ולוחות מודעות מסודרים. בעתיד מתוכנן פתרון ממוחשב ונגיש שיאפשר בלחיצת כפתור לאתר את חלקות הקבר.

בימים אלו אנו שוקדים על סיום בנייתה של החלקה להורים השכולים בבית העלמין הישן, בסמוך לבית העלמין הצבאי, ובנייתו של בית העלמין האזרחי בכפר נחמן.

ברצוני לברך על היוזמה להקמת אתר האינטרנט והמהלכים לשיפור השירות ולהודות לראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, על התמיכה וליווי העמותה, לעובדי חברה קדישא על מסירותם והשקעתם ולכל חברי העמותה וחברי הועד המנהל על פעילותם בהתנדבות למען הקהילה.

תודה מיוחדת מגיעה למתנדבים והמתנדבות שעוזרים לנו בעבודת הקודש בבחינת חסד של אמת.
"ובלע המוות לנצח אמן ואמן.."

בכבוד רב,
מאיר קצין
יו"ר עמותת חברת קדישא רעננה

 

משפחת קצין נטועה עמוק בהיסטוריה של רעננה. מאיר קצין הוא דור שלישי (מתוך שישה עד כה) למשפחה שהיתה שותפה להפיכת רעננה לעיר שהיא היום.

מאיר קצין, יו"ר העמותה משמש גם כיו"ר העמותה למען האזרח הוותיק ברעננה.

לחצו לקריאת כתבה על פועלו ומשפחתו שפורסמה במגזין כיוון חדש